Venüs Otomatik Kapı Sistemleri olarak ihtiyaçlarınıza uygun otomatik kapı sistemleri üzerine hizmet sunmaktadır. Ürünlerimiz aşağıdaki gibidir:

Garaj Kapıları: Garaj kapısı, bir garajda manuel olarak veya bir elektrik motoruyla açılan büyük ve işlevsel bir kapıdır. Garaj kapılarının boyutları ihtiyaca göre değişkenlik göstermektedir.

Endüstriyel Kapılar: Seksiyonel kapı, poliüretan kullanılarak üretilmiş olan sandviç panellerden oluşan endüstriyel bir üründür. Isı yalıtımı ve güvenlik önlemleri ile birlikte sağlam bir yapıya sahiptir. Kullanıldığı alanı hava akımından, toz ve nemden muhafaza etmektedir. Yangın ve rüzgara karşı direnç sağlamaktadır.

Hızlı PVC Kapılar: Giriş-çıkış sirkülasyonunun yoğun olduğu alanlardaki çok sık ve hızlı açılıp kapanması gereken geçiş noktalarında kullanılmaktadır. Hızlı PVC kapılar aynı zamanda ısı kaybını minimuma indirmektedir.

Yükleme Sistemleri: Büyük depo vb. yerlerde yükleme ve boşaltmalarda yükleme yapan araç ile yükleme yapılan araç arasında köprü görevinde bulunan hidrolik rampalardır.

Bahçe Kapıları – Kayar Kapılar: Kullanıldığı alanlara güvenlik sağlanmasına yardımcı olan ve projelerin daha estetik görünmesine olanak tanıyan sistemlerdir.

Otomatik Bariyer Sistemleri: Araç yolunu engellemek ve araç geçiş kontrolünü sağlamak adına kullanılan güvenlik sistemleridir.

Otomatik Kepenk Sistemleri: Eski nesil kepenklere göre kullanımı kolay olan uzaktan kumandalı güvenlik sistemleridir.

Fotoselli Kayar Kapılar: Genellikle bir kişinin yaklaşımını algılayarak otomatik olarak açılan kapılardır.

Pencere Otomasyonları (Panjur): Güneşi ve rüzgarı önlemeye yarayan aynı zamanda güvenlik amacıyla kullanılan sistemlerdir.

Gölgelendirme Sistemleri – Zip Perdeler: İç ve dış mekanlar için kullanılan güneşten ve rüzgardan koruma sağlayan perde sistemleridir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?